Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Ben 10 13 gier

Ben 10- Ocal Sparksville

Ocena gry

To fantastyczna gra, która jest niesamowicie wciągająca dzięki temu, że jest przepełniona akcją! Twoim celem jest powstrzymanie Megawatta przed zniszczeniem Sparksville. Strzelaj ognistymi kulami w jego słabe punkty, które zostaną zaznaczone krzyżykami. Musisz robić to bardzo szybko, bo jego słabe punkty zmieniają się zawsze gdy się poruszy. Musisz też uważać, bo Megawatt będzie chciał Cię zniszczyć rzucając w Ciebie wszystkimi przedmiotami, jakie tylko znajdą się w zasięgu jego ręki!


Ben 10: przygoda pod ziemią

Ocena gry

Musisz pomóc głównemu bohaterowi uratować porwaną Gwen. Uważaj na niebezpiecznych wrogów, którzy chcą utrudnić Ci to zadanie. Zbieraj bonusowe punkty, które dodadzą Ci dodatkowej energii. Nie poddawaj się!


Ben 10 Puzzle

Ocena gry

Na tablicy znajduje się plansza z rozsypanymi elementami puzzli, które bohaterów bajki Ben 10. Postaraj się ułożyć puzzle w odpowiednim miejscu na tablicy tak, aby powstał z nich pełny obrazek.


Ben 10 na motorze

Ocena gry

Wybieramy się w ciekawą podróż na inną planetę gdzie wraz z Ben 10 będziemy poruszać się na motorze. Do pokonania będziemy mieli wielkie i mniejsze góry oraz wzniesienia. Powinieneś zwrócić uwagę aby nie zaliczyć wywrotki.Walka w powietrzu Ben 10

Ocena gry

Ben 10 przesiądzie się teraz do statku kosmicznego którym będzie latał i strzelał do spotkanych wrogów. Musi on za wszelką cenę dotrzeć do celu jego wyprawy. Jaki on jest zobaczcie sami w grze. Sterowanie: strzałki oraz Z - strzelanie.


Ben 10 wyścigi

Ocena gry

Ścigać się będziemy na specjalnie do tego przygotowanych torach wyścigowych wraz z Ben 10, który będzie kierował jednym z pojazdów jakim będziemy się ścigać. Strzałki i Spacja są nam tutaj potrzebne.


Ben 10 na snowboardzie

Ocena gry

Ben 10 wybiera się w góry aby trochę odpocząć. Jednak i tutaj na niego będzie czekać niespodzianka. Jaka zobaczcie sami przed kim Ben 10 będzie musiał uciekać. Strzałkami gramy.


Biegaj i skakaj z Ben 10

Ocena gry

Zadanie jakie na Was czeka gdy wybierzecie tą gierkę jest proste. Będziecie biegali i skakali po planszy zbierając przedmioty. Musicie uważać aby nie spaść. Gramy: strzałki i Spacja.


Ben 10 strzela do balonów

Ocena gry

Ben 10 został łucznikiem i będzie strzelał do wylatujących z ziemi balonów. Postaraj się ustrzelić jak największą liczbę balonów w grze. Do tego potrzebować będziesz myszki.


Ben 10 Bubble

Ocena gry

zagramy w grę bubble wraz z Ben 10. Będziemy z działka strzelać do kulek w taki sposób aby obok Siebie znalazły się trzy kulki tego samego koloru.


Stwórz postać Ben 10

Ocena gry

Sami będziemy mogli stworzyć z dostępnych elementów postać Ben 10. Będziemy następnie mieli możliwość jej pokolorowania. Wszystko dokonujemy myszką.


Ben 10 Power Hunt

Ocena gry

W tej grze będziemy poruszać się po budynku gdzie będziemy zbierać pozostawione po piętrach przedmioty. Oczywiście czekają na nas także wrogowie. Do poruszania używamy strzałek i do skakania Spacji.


Puzzle Ben 10

Ocena gry

Zachęcamy wszystkich wielbicieli postaci Ben 10 do gry w której będziecie mogli używając myszki układać puzzle. Przesuwaj je w taki sposób aby w jak najkrótszym czasie ułożyć całość.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Ben 10
 • Ben 10 wyścigi

  Ben 10 wyścigi

  Oglądana: 3887 ocena: 0.00

 • Stwórz postać Ben 10

  Stwórz postać Ben 10

  Oglądana: 2637 ocena: 0.00

 • Biegaj i skakaj z Ben 10

  Biegaj i skakaj z Ben 10

  Oglądana: 2487 ocena: 0.00

 • Ben 10- Ocal Sparksville

  Ben 10- Ocal Sparksville

  Oglądana: 2388 ocena: 0.00

 • Ben 10 strzela do balonów

  Ben 10 strzela do balonów

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Ben 10: przygoda pod ziemią

  Ben 10: przygoda pod ziemią

  Oglądana: 2172 ocena: 0.00

 • Walka w powietrzu Ben 10

  Walka w powietrzu Ben 10

  Oglądana: 2153 ocena: 0.00

 • Ben 10 na motorze

  Ben 10 na motorze

  Oglądana: 1974 ocena: 0.00

 • Ben 10 na snowboardzie

  Ben 10 na snowboardzie

  Oglądana: 1822 ocena: 0.00

Reklama

cookie