Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Samochodowe » Gry Auta 13 gier

Taksówka w NY

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać taksówkarza w Nowym Jorku. Twoim zadaniem jest kierowanie charakterystyczną żółtą taksówką i zdobywanie zadowolonych klientów. Postaraj się jak najszybciej zawieźć ich na miejsce! Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszem R zmieniasz stację w radiu, a klawiszem H przyjmujesz nowych klientów. Powodzenia!


Zawody w niszczeniu samochodów

Ocena gry

To nietypowe zawody, w których wygrywa ten, który zniszczy auto Twojego przeciwnika! Uważaj, nie daj się wykończyć, pokonaj wroga,! Postaraj się zdobyć jak najwięcej puntów i przejść jak najwięcej planszy. Powodzenia!


Wyścigi samochodowe Angel Power

Ocena gry

Weź udział w wyścigach samochodowych. To niesamowicie wciągająca gra. W drodze po zwycięstwo omijaj inne samochody, kałuże, zdobywaj natomiast monety, które sprawią, ze Twoje zwycięstwo będzie w zasięgu ręki!


Wyścigi samochodowe

Ocena gry

Przed Tobą ważne zadanie! Bierzesz udział w wyścigach samochodowych. Na początku gry wybierz trasę oraz samochód, a później pokaż pozostałym zawodnikom, że to Ty jesteś najlepszy! Powodzenia!Samochodzik, przygoda na wyspie

Ocena gry

W grze sterujesz maleńkim samochodzikiem. Przed Tobą wielka przygoda. Poruszasz się po magicznej wyspie i zbierasz po drodze owoce, za które dostajesz bonusowe punkty.


Gra puzzle auta Disneya

Ocena gry

Do układania mamy tutaj puzzle auta Disneya gdzie czeka na nas Zygzak McQueen i jego przyjaciele. Układamy puzzle przy użyciu myszki.


Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

Ocena gry

Czeka na Was doskonała przygoda w towarzystwie Zygzaka McQueena, którym będziemy poruszali się po trasie pełnej wybojów. Staraj się cało i bezpiecznie dojechać do celu.


Gra z Zygzakiem McQueen online

Ocena gry

Na pewno fani bajki auta znają postać jaką jes Zygzak McQueen to właśnie on będzie numerem jeden w tej grze. To od Was będzie zależało jak będzie wyglądał ten samochód.


Gra Zygzak McQueen dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra Zygzak McQueen dla dzieci w której naszym zadaniem będzie wciąganie samochodu pod skarpę. Jednak aby to zrobić musimy hakiem złapać taki samochód. Złomek w grze czeka.


Puzzle Auta Zygzak McQeen

Ocena gry

Do ułożenia będziemy tutaj mieli puzzle w których znajdziemy postać jaką jest Zygzak Mcqeen. Układamy je myszką w wersji online.


Gra parkowanie auta

Ocena gry

Zobacz jaki się parkuje auta i czy tak łatwo na parkingu zaparkować auto we wskazanym miejscu. Do sterowania naszym pojazdem używamy strzałek.


Numery na obrazkach auta

Ocena gry

Na tym obrazku znajdziemy samochody jakie występowały w bajce auta. Na tym obrazku zostały ukryte numery, które musicie odszukać. Do pomocy macie tutaj lupę, która będzie powiększać.


Gra auta dla dzieci

Ocena gry

Znana gra z bajki the cars dla dzieci w którą możecie teraz całkowicie za darmo zagrać. Będziemy musieli załadować samochód, następnie ten ładunek zawieść do wskazanego miejsca.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Auta
 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19215 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19187 ocena: 0.00

 • Gra auta dla dzieci

  Gra auta dla dzieci

  Oglądana: 8994 ocena: 0.00

 • Gra puzzle auta Disneya

  Gra puzzle auta Disneya

  Oglądana: 5913 ocena: 0.00

 • Puzzle Auta Zygzak McQeen

  Puzzle Auta Zygzak McQeen

  Oglądana: 4389 ocena: 0.00

 • Gra parkowanie auta

  Gra parkowanie auta

  Oglądana: 3940 ocena: 0.00

 • Taksówka w NY

  Taksówka w NY

  Oglądana: 3781 ocena: 0.00

 • Samochodzik, przygoda na wyspie

  Samochodzik, przygoda na wyspie

  Oglądana: 3328 ocena: 0.00

Reklama

cookie